top of page

Storno podmínky KURZ GRAVIDJÓGA A JÓGA PO PORODU | prezenční

 1. Rezervace kurzu je závazná s povinností platby.

 2. Cena kurzu je nevratná, platbu lze převést na jiného účastníka kdykoli před zahájenám kurzu.

 3. V případě nemožnosti se kurzu účastnit z jakkéhokoli důvodu, lze účast 1x převést na jiný termín kurzu.

 4. Storno poplatek je 100% z ceny kurzovného s možností převedení rezevace bez storna na jiný termín kurzu nebo jiného účastníka.
 5. Pro stornování či převedení přihlášky na jiný termín "kurzu" nebo převedení na jiného účastníka je nutné zaslat storno/převedení účasti v elektronické písemné podobě na info@diwali-yoga.cz a petrabzirska@centrum.cz
 6. Žádost je vždy akceptována s datem přijetí.
 7. Na základě emailem zaslaného vyjádření k Vaší žádosti o stornování a převedení přihlášky bude do 7 pracovních dní od tohoto dne kurzovné převedeno na jiného účastníka nebo jiný termín kurzu.
 8. Na stornování kurzu nebude brán zřetel, pokud ke stornu/převedení dojde telefonicky.
 9. Administrativní storno poplatek činí 1000 Kč. Organizátoři kurzu Petra Bzirská IČO 70544905 a Mgr. Anna Perglová IČO 06383360 (dále jen ,,Organizátoři,,) si vyhrazují nárok na vyúčtování tohoto poplatku za vyřízení každého storna bez ohledu na důvod stornování/převedení přihlášky. O tuto částku bude vždy poníženo  storno/převedení kurzovného.
 10. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora nebo pořadatele bude nabídnuta možnost převedení kurzovného na jiný vybraný kurz nebo bude kurzovné vráceno v plné výši.
 11. Potvrzením rezervace kurzu souhlasíte se storno podmínkami.

 

podmínky aktualizovány 20. 9. 2023

bottom of page